Ženske Proti-vrat brez Rokavov Telovnik Čipke Vrhovi Tank Seksi Slog Za Ženske Poleti je Treba Imeti

Opis Izdelka:

Vrhovi Tip:Camis

Oblačila Dolžina:Redni

Vzorec Tip:Trda

Material: Čipka

Slog:Seksi & Klub

Velikost:Ena Velikost

Velikost--------------Bankrot--------------Dolžina

Ena velikost----88 cm/34.6"-------52 cm/20.4"

Značilnosti:

1.Trendy camisole je mehko dotikajte, udoben in lahek za nošenje.

2.Elegantna in Seksi v Podrobnosti: osnovne in moda vrh omogoča sproščeno in prijetno, najbolje, da se seznanite z najbolj hlače, jeans, hlače in gamaše.

3.Nositi za Večino Priložnosti: Ta vsestranski seksi top brez rokavov super za vsakdanje obrabe, vzročne obrabe, delo obrabe, stranka obrabe, plaža obrabe, sport wear.

4.To je bistven dodatek za vse ženske ali deklice omaro.

5.Najboljše darilo za poroko, Božič, Valentinovo, materinski Dan, Zahvalni Dan, Obletnica, rojstni dan itd.

Paket Vključuje:

1 x Camisole

Obvestilo:

1.Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.

2.Zaradi različnih metod merjenja, je lahko 1-3cm v dovoljeni obseg napake.

Prosimo za razumevanje.Poskrbite, da vas ne moti, preden boste ponudbo.

Lep dan!

material PoliesterVrhovi Tip CamisDekoracijo ČipkeStarost Starosti 18-35 LetSpol ŽENSKESlog Seksi & KlubOblačila Dolžina KratkaPostavka Vrsta VrhoviVzorec Tipa TrdnaVrsta Tkanine Čipke

Oznake: afriške ankara vrh, tshirt ženske, perilo vrh ženske, poledance, so, prst stražar, šport plavati vrh, Prst zaščitnik, posty co, bikini top šport.