31Style Holografski Folijo poljski Nalepke Prenos Zvezdnato Nebo papir Laser Drsnikov Pregleden Nail Art Nalepko Manicure Designs

Specifikacija:

Količina: 1 Roll

Vzorec: Kot kažejo slike

Vsebina Paketa:

1 Roll Nail Art Folije

Funkcija:

100% čisto nov.

Lahko se uporablja za UV nails.

Nail Art Folije ustvariti popoln "mešane kovine" dokončaj za vse lak barve.

Folijo lahko enostavno odstrani z lak za nohte, odstranjevalec.

Kako uporabljati:

1. Pripravite nohtov posteljo za oblikovanje, potiskanje obnohtno kožico nazaj in odstranjevanje vseh olja.

2. Nanesite podlak, in počakajte, da se posuši.

3. Uporablja lak za nohte, počakajte, da se posuši.

4. Uporablja folijo lepilo, cut kos folije (samo dovolj velika za nohte), pritisnite na vaše nohte.Različnih barv folije lahko meša na nohtih.

5. Odstranite folijo in folijo vzorec mora biti zaljubljen, da vaše nohte.Če malo manjka, samo nadlak za del, ki se ne sprejme in ponovite korak.4.

Oznake: holografski papir roll, baloni zlata, folije stanja, nalepke fingelnail pregleden, ballon kovin, folije za nohte, vzorec nalepke pregleden, lepilni film pregleden holografski, holografski pregledno oblikovanje folije, holografsko sliko pregleden.