Bombaž Brez Naramnic Ženske Stranka Obleko Dvojne Plasti Bodycon Dolgo Obleko Femme Elegantno Elastično Stranke Obleke

Spol : ŽENSKE

Material : Poliester

Slog : Seksi & Klub

Silhueta : Plašč

Vzorec Tip : Trda

Rokav Dolžina(cm) : brez Rokavov

Okras : Draped

Obleke Dolžina : Sredi Tele

Rokav Slog : Špageti Trak

Pasu : imperij

Izrez : Brez Naramnic

Sezona : Poletje

Velikost Podrobnosti(enota:cm):

OPOMBA: Prosimo, primerjaj podrobnosti velikosti s tvojimi preden se odločite za nakup ( 1 palca=2.54 cm 1 cm=0.39-palčni) Velikost Prsi Dolžino Pasu, Bokov S 73 106.6 64 82 M 77 107.6 68 86 L 82 108.6 73 91 XL 87 109.6 78 96

Opomba: pls dovolite 2-5 cm napako, ker ročno mea6ure.Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.Prosimo za razumevanje.Poskrbite, da vas ne moti, preden boste ponudbo.Hvala za razumevanje.

Oznake: polski edinstveno obleko, naravnost obleko jean, razpršilo 10 mikronov, kaj je dober saksofon, papiga motorja manbo, naravnost obleko rose, kaj je človek, da nasmeh, ravnega kroja, lesene, ravno rezilo 8 mm.