1 mm 2 mm 3 mm, DIY Ročno Črno Usnje Spleteno Vrv, Ogrlice & Obesek Čare Zaponko iz Nerjavečega Jekla, Nakit, Izdelava Niz Kabel

Plačilo:

Plačate lahko s pomočjo Boleto,Visa, MasterCard, QIWI,Western Union, Maestro debetno kartico,WebMoney in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.drustvo-dop-cerklje.si v prihodnosti.

Dostava:

(1).UPS, DHL običajno traja 3-7 delovnih dni.EMS 7-12 delovnih dni

(2).Kitajska Post Letalom (s številko za sledenje) traja 15 - 30 delovnih dni.

(3).Kitajska Post Letalom (brez sledenje podatkov)traja 15 - 50 delovnih dni.

Povratne informacije:

Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo,pleaseleave nas pozitivne povratne informacije in 5 zvezdicami pregled!Če ste zadovoljni z našo storitvijo, ali kakršne koli druge težave,se obrnite na nas pred odhodom povratne informacije in bomo odpravili ASAP,hvala vam!

Vračilo & Vrnitev :

Blagovna Znamka CIBOŠtevilka Modela a1364Element Širina 0.2cmPostavka Višina 60cmZnačilnosti Izdelka 0Postavka Premer 0.3cmmaterial UsnjeNakit Ugotovitve Tip VrviPostavka Dolžina 50cmElement Teža 10g

Oznake: zaponko volk usnje kabel, 1mm, kavelj obesek, kovinsko zaponko usnje kabel, usnje niz, kabel nakit, umetno usnje kabel 3 mm, korejski usnje kabel 3 mm, 1mm zaponko, bail.